Gyakorlási lehetőség a MIT-en

Tantárgy(ak):
Laboratórium 1. (régi)

Kedves Hallgatók!

Azon hallgatók számára szól ez a hirdetmény, akik szabadidejükben szeretnének műszerekhez hozzáférni, műszerekkel dolgozni, mikrovezérlős "kütyüket" fejleszteni, megismerkedni az elektronikus alkatrészekkel, megtanulni forrasztani. A Méréstechnika és Információs Rendszerek Tanszéken, az IE.320-as laborban lehetőség van bizonyos keretek között önállóan dolgozni, legyen az akár műszerek kezelésének gyakorlása vagy valamilyen saját áramkör megépítése és bemérésre. Habár ebben a laborban a műszerek típusa eltér a Q épületi alaplaborban található műszerektől, az alapfunkciók gyakorlása és tapasztalatszerzés szempontjából ettől függetlenül hasznos időtöltés lehet azok számára, akiknek az eddigi tanulmányaik során egyáltalán nem volt lehetőségük műszerekkel dolgozni, azokat megismerni.

Az IE320-as Hallgatói (Önálló) labor nyitva tartása:

• Kedd 13–17 (ekkor Szentendrei Tamás laborasszisztens segíti a munkátokat)
  • Minden más időpontban igény szerint

A kedd délutáni időpont fix, a többit a labor-asszisztenssel vagy a laborfelelőssel lehet egyeztetni:

Üdvözlettel: Orosz György