Tanszéki szakiránybemutató - 2014

Tanszékünk az alábbi időpontokban és helyszíneken tartja a bemutatókat:

- Villamos (BSc és MSc): 2014. november 18. 15:00 - IE225
- Intelligens rendszerek (BSc és MSc): 2014. november 11. 14:00 - IE224.
- Rendszertervezés (BSc), Kritikus rendszerek (MSc): 2014. november 18. 15:00 - IB019

Új tehetséggondozó program a MIT-en

A MIT a Kar többi tanszékével együtt új tehetséggondozó programot indít kiemelkedően jól tanuló BSc-s hallgatók számára.

Varró Dániel átvette az egyetemi tanári kinevezését

Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere Magyarország köztársasági elnöke megbízásából egyetemi tanári kinevezési okiratokat adott át Budapesten, 2014. szeptember 17-én.

Gyakornok kerestetik!

Hatvan éves a Tanszék (2014)

Kütyüpályázat 2014

Kütyü pályázat 2014.

• Kiírás
  • Összefoglaló
  • A díjazott pályázók, pályaművek és tárgyjutalmak a következők:
    • 1. díj:
      • Majláth Zoltán:

Dékáni Dicséretben részesült Micskei Zoltán

Micskei Zoltán dékáni dicséretet kapott kiemelkedő oktató- és oktatásfejlesztési munkájáért. GRATULÁLUNK!

Tanszéki siker a SiLabs diplomaterv pályázatán

A Silicon Laboratories Hungary Kft által 2013 őszi félévére meghirdetett diplomaterv pályázatán harmadik helyezést ért el Virosztek Tamás (MIT): Maximum likelihood estimation of ADC parameters c. dolgozatával.

GRATULÁLUNK!

Kérés korábbi munkatársainkhoz

A Tanszék alapításának 60. évfordulója alkalmából május végén ünnepséget rendezünk, amelyre meg szeretnénk hívni a Tanszékkel kapcsolatban álló barátainkat, korábbi munkatársainkat is. Ahhoz, hogy mindenkihez el tudjuk juttatni a meghívónkat, ismernünk kell a legfrissebb címüket, elérhetőségüket, és ehhez kérjük a segítségedet.

Budapest Ösztöndíj Program 2014

Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatala

BUDAPEST ÖSZTÖNDÍJ PROGRAM keretében pályázatot hirdet

A BUDAPEST ÖSZTÖNDÍJ PROGRAM célja: