Önálló laboratórium

+36 1 463-3586
Email: rath (*) mit * bme * hu

Hirdetmények

BSc Témalaboratórium, Önálló laboratórium és Szakdolgozatkészítés előzetes tájékoztatás (2020 tavasz)

Ráth István 2020-02-14 14:53 Frissítve: 2020-02-14 14:53

Tisztelt Hallgatók!

Tartalomátvétel

Bevezetés

A tárgy lehetőséget ad egy témakör elmélyült tanulmányozására, az önálló ismeretszerzés és problémamegoldó készség fejlesztésére, ezeken keresztül a szakdolgozatra való közvetlen felkészülésre. A tantárgy felkészíti a hallgatókat a mérnöki gyakorlatban végzendő alkotó tevékenységre. Ide tartozik mind az adott feladat megoldása, mind arról a megfelelő színvonalú dokumentáció elkészítése. A hallgatók a kapott feladatot a konzulens segítségével, de önállóan végzik. A végzett munka minősítése az elkészül alkalmazás, az esetleges mérésekről készített jegyzőkönyvek, a beadott tanulmány és a szóbeli beszámoló értékelése alapján történik.