Sikeres kettős doktori védés a KU Leuven-en

Retzler András 2024. január 16-án sikeresen megvédte doktori disszertációját, amelynek nyilvános vitáját a Leuveni Katolikus Egyetem-en tartották (Katholieke Universiteit Leuven, KU Leuven), Belgiumban.

András kettős doktori képzésben vett részt, mely a BME-VIK és a KU Leuven Gépészmérnöki Karának közreműködésével valósult meg, ennek során mindkét egyetemen kutathatott. Témavezetői Prof. Jan Swevers, Dr. Kollár Zsolt és Prof. Jean-Philippe Noël voltak.

Disszertációjának címe: Enhancing Robustness and Accuracy in Nonlinear System Identification with Applications to Industrial Robotics (A robusztusság és pontosság növelése a nemlineáris rendszeridentifikációban)

A védésen, a bizottságban a BME-VIK-et Dr. Bíró József (Villamosmérnöki doktori iskola vezetője), Gincsainé Dr. Szádeczky-Kardoss Emese (bíráló) és Dr. Kollár Zsolt (témavezető) képviselte.

Gratulálunk neki!