TDK eredmények

November 12-én, kedden zajlott a 2013. évi kari TDK konferencia, ahol az alábbi szép eredmények születettek tanszékünkről:

 

Virosztek Tamás
Analóg-digitális átalakítók tesztelése a gyakorlatban, maximum likelihood becsléssel
Jel- és képfeldolgozás szekció, 2013
Kollár István Dr. (MIT)
I. helyezett

Debreceni Csaba
Automatikus absztrakció a modellvezérelt fejlesztésben
Villamosmérnöki és Informatikai Kar » Villamosmérnöki és Informatikai Kar 2013 konferencia » Szoftver szekció, 2013
Villamosmérnöki és Informatikai Kar » Szoftver téma
Varró Dániel Dr. (MIT), Hegedüs Ábel (MIT), Horváth Ákos Dr. (MIT)
II. helyezett

Ferencz Endre, Fejér Attila
Azonnali értesítés internetre kapcsolódó szenzorhálózatokhoz
Villamosmérnöki és Informatikai Kar » Villamosmérnöki és Informatikai Kar 2013 konferencia » Hardver és beágyazott rendszerek szekció, 2013
Villamosmérnöki és Informatikai Kar » Beágyazott rendszerek téma
Raikovich Tamás (MIT)
III. helyezett

Ambrits Dániel
Hatékony oszcillátor algoritmusok analóg szintetizátor modellezésére
Jel- és képfeldolgozás szekció, 2013
Bank Balázs Dr. (MIT)
Jutalom

Szárnyas Gábor
Inkrementális gráf lekérdezések a felhőben
Szoftver szekció, 2013
Varró Dániel Dr. (MIT), Ráth István Dr. (MIT), Izsó Benedek (MIT)
I. helyezett, Pro Progressio különdíj

Fejér Attila
Integrált fejlesztői környezet egyedi soft-core processzorhoz
Hardver és beágyazott rendszerek szekció, 2013
Raikovich Tamás (MIT)
II. helyezett

Nádudvari György
Intelligens adatfeldolgozás és -elemzés modell alapú támogatása
Intelligens és információs rendszerek szekció, 2013
Gönczy László (MIT)
III. helyezett

Kovács Nóra Orsolya
Jelterjedés-vizsgálat általános nyomásszenzor ASIC áramkörében
Jel- és képfeldolgozás szekció, 2013
Scherer Balázs (MIT), Bartakovics Tamás
Jutalom

Kertész Lóránd Tamás
Moduláris Digitális Oszcilloszkóp tervezése
Hardver és beágyazott rendszerek szekció, 2013
Lazányi János Gyula (MIT)
Jutalom

Molnár Vince, Segesdi Dániel
Múlt és jövő: Új algoritmusok lineáris temporális tulajdonságok szaturáció-alapú modellellenőrzésre
Intelligens és információs rendszerek szekció, 2013
Vörös András (MIT), Bartha Tamás Dr. (KJT)
I. helyezett

Nagy András Szabolcs, Földényi Miklós
Nagyhatékonyságú tervezési tér bejárás modellvezérelt technikákkal
Intelligens és információs rendszerek szekció, 2013
Hegedüs Ábel (MIT), Horváth Ákos Dr. (MIT)
III. helyezett

Kufcsák András
POI algoritmusok alkalmazásának vizsgálata képalkotó szenzorokhoz
Hardver és beágyazott rendszerek szekció, 2013
Lőrincz Emőke Dr. (AtomFiz), Fehér Béla Dr. (MIT)
II. helyezett

Hornyák Zsuzsanna Éva
Publikációgyűjtemény tudásbázisának építése természetes nyelven
Intelligens és információs rendszerek szekció, 2013
Mészáros Tamás Csaba (MIT)
Jutalom

Urbán Balázs, Hartwig János
Szabályalapú diagnosztika üzleti folyamat vezérelt rendszerekben
Intelligens és információs rendszerek szekció, 2013
Gönczy László (MIT), Tasi Katalin
Jutalom

Barta Ágnes, Semeráth Oszkár
Szakterület-specifikus nyelvek konzisztencia ellenőrzése
Szoftver szekció, 2013
Varró Dániel Dr. (MIT), Horváth Ákos Dr. (MIT), Szatmári Zoltán (MIT)
I. helyezett

Cseppentő Lajos
Szimbolikus végrehajtást használó tesztgeneráló eszközök egységes összehasonlítása
Szoftver szekció, 2013
Micskei Zoltán Dr. (MIT)
II. helyezett
 

Gratulálunk a szép eredményekért!

© 2010-2018 BME MIT | Hibajelentés | Használati útmutató