Péceli Gábor a XI. kerület díszpolgára lett

Péceli Gábor díszpolgár címet kapott, 2005 és 2008 között a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar dékánjaként, majd 2008-tól 2015 júliusáig az egyetem rektoraként végzett kiemelkedő munkát Újbudáért.

- Mindig nagyon fontosnak tartottam, hogy a Műegyetem meg tudja őrizni azokat a tradíciókat, eredményeket, amelyeket a korábbi évtizedek évszázadok során megszerzett. Bármilyenek is a körülmények, lehetőség szerint az intézmény presztizse növekedjen. Azok, akik itt diplomát szereznek hasznos tagjai legyenek az országnak, hiszen a reál szféra számára képzett kreatív, alkotni képes mérnökökön és közgazdászokon nagy mértékben múlik a műszaki, gazdasági fejlődés az országon belül – emelte ki Péceli Gábor.

GRATULÁLUNK!