NI myDAQ - 2013 pályázat helyezettjei

A National Instruments (NI) pályázatot írt közép- illetve felsőoktatásban tanuló diákok részére, akik az NI myDAQ nevű termékével újszerű, sehol máshol nem alkalmazott, használt vagy publikált mérési vagy adatgyűjtési eljárást dolgoznak ki, illetve azt konkrét gyakorlati feladatok megoldására alkalmazzák.

A pályázat célja az NI myDAQ felhasználásának megismertetése minél szélesebb körben, a felhasználás lehetőségeinek kiaknázása, illetve gyakorlati alkalmazások elősegítése a National Instruments a Virtuális Műszerezésért Alapítvány támogatásával.

Tanszékünk két hallgatója is helyezést ért el:

3. helyezett: Pálfi Vilmos, Horváth Bálint Péter: Hatékony ADC-teszt megvalósítása gyors szinuszillesztéssel

Témavezető: dr. Kollár István

3. helyezett: Renczes Balázs: A/D konverter linearizálása dither felhasználásával

Témavezető: dr. Kollár István

GRATULÁLUNK!